13 Eylül 2009 Pazar

Gerzek Hayattan Harika Mustafa için Amerika Deplasmanına bir yorum...

Bu bir ?ne? dir
Adam yazın sonuna kadar imza atmamış, bırakın yakamı demiş, biz Çeşmelere kadar giderek yalvar yakar gel bizi hedefsiz bırak vizyonumuzu tarumar et ligin 6 haftasına kadar zaten herseyi berbat eder kovulursun 1 2 ay daha bize hocalık et yeter diye imza attırmısız.Eğer birazcık hafızam olmasa, cok degil yakın geçmişte tüm bu yaşananların istanbulun diğer yakasında oldugu gibi aynen yaşandıgını bilmesem belkide istikrar sevdamdan herseye rağmen MD diyerek kafayı kuma gömebilirdim ama yaşadıklarımız dejavu gibi... Aynı MD ezeli rakibinin uzun donemli başarılarıyla zor duruma girmiş fenerbahçeye "mustafa denizli yüzbaşı yap bizi" nidalarıyla getirilmedimi?
Ve yine aynı MD gazla pompayla rakiplerinden cokta iyi olmayan bir kadroya ve dahi camiaya coşku verip sadece kır çiçeği toplar gibi puan toplayarak, derbilerde ezilerek her hamlesiyle futbol adına çözümlenmesi güç sorular ortaya atarak feneri şampiyon yapmadımı?
Ve yine aynı MD pompanın, gazın, sansasyonel demeçlerin işe yaramadıgı ertesi sezon fenerbahceyi CL de hepimizin şabalagı 0(sıfır) puanlı maskara takım yaparak fenerden İstanbuldan Türkiyeden uzaklaşmasının başlangıcını yapmadımı?
Peki tüm bunlar bir senaryo gibi geçmişte yaşanmışken, en azından bu filmin ilk perdesi oynanırken yani gecen sezon 2 kupalı şampiyon olunurken bile derbi rezaletlerinde hele hele utanmasa sahaya cıkmayacak kadar ligden kopmus, galibiyeti umursamayan bir gs karsısında İnonude korka sıkıla top oynattıktan sonra yazın bir Allahın kulu hatırlamadımı bu MD nin onceden basrol oynadıgı korku filmini.
YOL VER GITSIN ARKADAS...
Arabamız pistte ters duruyor. En az rakıpler kadar güzel bir arabayla ama geri viteste kapışıyoruz rakiplerimizle. Adam takımın altını ustune getiriyor her mac. Bağıra bağıra CLde dunya rezaleti yaşamak geliyor.
Bu kadar buyuk bir sabotajı bir insan neden yapar?
1.Canı sıkılır eglence olsun diye yapar
2.O kadar komplexlidirki her derbi ve buyuk macta rezil olur karızmayı cızdırırım korkusuyla özbekistan lig 6.sı kılıgında 11lerle sahaya cıkarak yapar
3.hakkaten bildiği doğru bu oldugu icin yapar
4.bunamıştır yapar
5.biran once çeşmeye donüp ligin 2. yarısında ligtv yorumcusu olup ahkam kesen otorite olmak istediginden yapar

Neden yapıyosa yapar tamam.Peki biz neden buna tahammul etmek zorundayız?
işte orasını bilemedim...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder